Konkurs - Serce Cienia

Tad Williams by JACHU wraz z Wydawnictwem REBIS zakończyli

Konkurs
- Serce Cienia

Zakończył się konkurs Serce Cienia, który po raz kolejny zorganizowaliśmy wraz z Wydawnictwem Rebis. Poniżej prezentujemy poprawne odpowiedzi, a jeszcze niżej nazwisko zwycięzcy, do którego uśmiechnęło się szczęście. Laureat otrzyma 1 pełny komplet monumentalnego cyklu fantasy "Marchia Cienia", składający się z czterech tomów - "Marchia Cienia", "Rozgrywka Cienia", Powrót Cienia" i najnowszego w tym zestawieniu tomu "Serce Cienia", którego premiera w polskich księgarniach miała miejsce w dniu 25 października 2011 roku pod oficjalnym patronatem naszego serwisu.

Konkurs trwał od
poniedziałku, 24 października, przez tydzień, do 31 października włącznie. W tym czasie napłynęło 87 wiadomości, z których 3 zawierały błędne odpowiedzi.

Gratulujemy!

1) Wydawnictwo REBIS w 2010 roku opublikowało na polskim rynku swój największy hit w historii Jedz, módl się, kochaj autorstwa Elizabeth Gilbert, znany
z hollywoodzkiej ekranizacji z Julią Roberts w roli głównej. Ile egzemplarzy dotychczas sprzedano w Polsce:?
- 340 000


2) Obcy element to pozycja opublikowana przez Wydawnictwo REBIS, nominowana do nagrody "Książka Historyczna Roku w konkursie organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej, TVP SA i Polskie Radio, pod patronatem Prezydenta RP”. Kto jest jej autorem??
- Oleg ZakirovA oto zwycięzca. Nagroda zostanie wysłana przez wydawcę w przeciągu najbliższego tygodnia.

Nagrod
ę wylosował:
Andrzej Małecki, Wrocław

Copyright © 2011 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.