Konkurs Powrót Cienia

Tad Williams by JACHU wraz z Wydawnictwem REBIS zakończyli

Konkurs Powrót Cienia

Zakończył się konkurs Powrót Cienia, który po raz kolejny zorganizowaliśmy wraz z Wydawnictwem Rebis. Poniżej prezentujemy poprawne odpowiedzi, a jeszcze niżej listę zwycięzców, do których uśmiechnęło się szczęście. Laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu trzeciego tomu cyklu fantasy "Marchia Cienia""Powrót Cienia", którego premiera w polskich księgarniach jest planowana na dzień 19 października 2010 roku się pod oficjalnym patronatem naszego serwisu.


Zamek Marchii Południowej znalazł się w kleszczach dwóch nieprzejednanych wrogów - starożytnych nieśmiertelnych Qarów i szalonego króla-boga autarchy Xis. Dwójka jego młodych obrońców zaś, księżniczka Briony i książę Barrick, przebywają z dala od domu i muszą walczyć o własne życie.
Tymczasem pod zamkiem budzi się coś potężnego i straszliwego, czego ludzie nie oglądali od tysięcy lat...
Barrick, Briony, Qinnitan, zdesperowana zbiegła niewolnica autarchy, i lojalny żołnierz Ferras Vansen oraz garstka innych zwykłych i niezwykłych ludzi muszą znaleźć sposób na uratowanie swojego świata, bo inaczej będą świadkami nadejścia strasznej ery ciemności...

Konkurs trwał poniedziałku, 11 października, przez tydzień, do 18 października włącznie. W tym czasie napłynęło 97 wiadomości, z których wszystkie były poprawne!

Gratulujemy!

1) Ile lat istnieje Dom Wydawniczy Rebis?
20

2) Dom Wydawniczy Rebis ma swoją siedzibę w:
Poznaniu

3) Dom Wydawniczy Rebis otrzymał tytuł WYDAWCY ROKU 2009 przyznawany przez Magazyn Literacki "KSIĄŻKI". Gdzie odbyła się gala wręczenia nagród?:
w Bibliotece Narodowej w WarszawieA oto lista zwycięzców. Nagrody zostaną wysłane przez wydawcę w przeciągu najbliższego tygodnia.

Nagrod
y wylosowali:
Natalia Paprocka, Lubicz
Anna Myśliwy, Głubczyce
Kamila Pliszczak, Szczecin
Andrzej Dwornicki, Zwoleń
Agnieszka Stoppel, Jelenia Góra

Copyright © 2010 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.