Konkurs - Smoki ze Zwyczajnej Farmy

Polska strona Tada Williamsa wraz z Wydawnictwem REBIS zakończyli

Konkurs Smoki ze Zwyczajnej Farmy

Zakończył się konkurs Smoki ze Zwyczajnej Farmy, który po raz kolejny zorganizowaliśmy wraz z Wydawnictwem Rebis. Poniżej prezentujemy poprawne odpowiedzi, a jeszcze niżej listę zwycięzców, do których uśmiechnęło się szczęście. Laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu najnowszej książki Tada Williamsa i jego żony Deborah Beale! Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Tyler i Lucinda z przerażeniem myślą o spędzeniu wakacji u staroświeckiego wuja Gideona, farmera. Okazuje się jednak, że jego Zwyczajna Farma bynajmniej nie jest zwyczajna. Zamiast krów, owiec czy świń można na niej napotkać smoki, jednorożce i gryfy, a także latającą małpkę czy demoniczną wiewiórkę. Nawet mieszkańcy i pracownicy są niezwykłymi ludźmi o dziwnych zdolnościach i mocach. Kiedy mroczne tajemnice związane z farmą wychodzą na jaw, a nad wujem Gideonem i bajecznymi stworzeniami zawisa wielkie niebezpieczeństwo, Tyler i Lucinda postanawiają działać. Czy dwójka zwyczajnych dzieci zdoła ocalić fantastyczną farmę?

Konkurs trwał od środy, 07 lipca, przez dwa tygodnie, do 21 lipca włącznie. W tym czasie napłynęło 67 odpowiedzi, z czego wszystkie były poprawne.

Gratulujemy!

1) W jakim zawodzie pracowała dotychczas żona Tada Williamsa - Deborah Beale?
redaktorki książek dla dzieci

2) Która z poniższych książek NIE została objęta patronatem naszego serwisu??
Czas kalibana

A oto lista zwycięzców. Nagrody zostaną wysłane przez wydawcę w przeciągu najbliższego tygodnia.

Nagrod
y wylosowali:
Grażyna Bursa, Bydgoszcz
Sylwia Świder, Stara Kamienica
Aneta Leśniewska, Warszawa

 

Copyright © 2010 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.