Konkurs - Wieża Zielonego Anioła

Tad Williams by JACHU wraz z Wydawnictwem REBIS zakończyli

Konkurs Wieża Zielonego Anioła

Zakończył się konkurs Wieża Zielonego Anioła, który po raz kolejny zorganizowaliśmy wraz z Wydawnictwem Rebis. Poniżej prezentujemy poprawne odpowiedzi, a jeszcze niżej listę zwycięzców, do których uśmiechnęło się szczęście. Laureaci otrzymają cały cykl "Pamięć, Smutek i Cierń" (6 tomów) oraz cztery pakiety trzeciego tomu tego cyklu, "Wieży Zielonego Anioła" (16 tomów), co w sumie daje 22 książki! Wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie zapraszamy do zasilenia załogi naszego Forum oraz do wpisywania się do subskrypcji.

"Pamięć, Smutek i Cierń" to wspaniała opowieść, w której wojna przeplata się z czarami, romans z podstępem, a wszystko jest powiązane wartką akcją. Tad Williams w pasjonujący sposób opisuje magiczny konflikt, który złamał wszelkie granice czasu i przestrzeni i rzucił przeciwko sobie ludzi różnych ras i kultur. "Pamięć, smutek i cierń" jest doskonałą lekturą, dynamiczną i pełną wspaniałych opisów świata magii, którą czyta się z zapartym tchem.

Konkurs trwał od piątku, 15 września, przez dwa tygodnie, do 29 września włącznie i w tym czasie napłynęło do nas 179 poprawnych odpowiedzi!


Gratulujemy!

1) Jak brzmią pełne prawdziwe dane personalne Tada Williamsa (imiona i nazwisko)?
Robert Paul Williams

2) Już dwa razy nasz serwis objął patronatem książkę Tada Williamsa. Od kilku dni w sprzedaży znajduje się "Wojna Kwiatów". Poprzednią patronacką książką jest:
Marchia Cienia

 


A oto lista zwycięzców. Nagrody zostaną wysłane przez wydawcę w przeciągu najbliższego tygodnia.

Nagrodę główną
cykl "Pamięć, Smutek i Cierń" wylosowała:
Natalia Pokorska, Warszawa

Nagrody pocieszenia zestawy czterech tomów "Wieży Zielonego Anioła" zdobyli:
Przemysław Szmidt, Bydgoszcz

Anna Ślubowska, Warszawa

Paweł Szymczak, Łódź
Katarzyna Kołodziejska, Słupsk

Copyright © 2006 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.