Konkurs "Wojna kwiatów" - wyniki

Tad Williams by JACHU wraz z Wydawnictwem MAG zakończyli

Konkurs Wojna kwiatów

Zakończył się konkurs Wojna Kwiatów, który po raz pierwszy zorganizowaliśmy wraz z Wydawnictwem MAG z okazji premiery w Polsce nowej powieści Tada Williamsa. Poniżej prezentujemy poprawne odpowiedzi, a jeszcze niżej listę zwycięzców, do których uśmiechnęło się szczęście. Laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu "Wojny Kwiatów", który jest zupełną nowością na naszym rynku wydawniczym. Wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie zapraszamy do zasilenia załogi naszego Forum oraz do wpisywania się do subskrypcji.

"Wojna Kwiatów" to mistrzowsko skonstruowana powieść fantasy wykorzystująca mity i wierzenia irlandzkie. To pełna magii opowieść o współczesnym Brytyjczyku, który przypadkowo przeniesiony zostaje do świata irlandzkich wierzeń. Powieść czerpie z najlepszych tradycji gatunku fantasy, jest niebanalna i zaskakująca. Williams z niezwykłą dokładnością i wrażliwością kreśli obraz świata tajemniczych Faerie. Główny bohater i czytelnik trafiają do miejsca, które przechodzi ich najśmielsze oczekiwania… miejsca, w którym wypełni się przeznaczenie Theo...

Garść statystyk — konkurs trwał od soboty, 26 sierpnia, przez dwa tygodnie, do 9 września włącznie, i w tym czasie napłynęły do nas 152 odpowiedzi, z czego wszystkie były poprawne!

Wszystkim za udział serdecznie dziękujemy, olbrzymie podziękowania i ukłony w stronę sponsora i... pozostańcie z nami — do następnego konkursu!

Gratulujemy!


1) Kim z zawodu jest Theo Vilmos, bohater "Wojny kwiatów"?
Odp: piosenkarzem rockowym

2) Jaką inną książkę napisał Tad Williams?
Odp: Wieżę Zielonego Anioła

 

 
A oto lista zwycięzców. Nagrody zostaną wysłane przez wydawcę w przeciągu najbliższego tygodnia.

Bogumiła Błaszak, Rekowo
Dariusz Paprocki, Murowana Goślina
Robert Walczak, Gorzów Wielkopolski

Copyright © 2006 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.