Konkurs "Marchia Cienia" - wyniki

Tad Williams by JACHU wraz z Wydawnictwem REBIS zakończyli

Konkurs Marchia Cienia

Zakończył się konkurs Marchia cienia, który po raz kolejny zorganizowaliśmy wraz z Wydawnictwem REBIS z okazji premiery w Polsce pierwszego tomu nowego cyklu. Poniżej prezentujemy poprawne odpowiedzi, a jeszcze niżej listę zwycięzców, do których uśmiechnęło się szczęście, otrzymają po jednym egzemplarzu pierwszego tomu cyklu "Marchia Cienia", który jest zupełną nowością na naszym rynku wydawniczym. Wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie zapraszamy do zasilenia załogi naszego Forum oraz do wpisywania się do subskrypcji.

     Przez wieki zasnuta mgłą Granica Cienia oddzielała ziemie ludzi od północnych terytoriów zamieszkanych przez tajemniczych Qarów. Teraz zaś niepokojące pasmo mgły zaczęło się przesuwać i zagarniać południowe tereny. Tymczasem panująca w Marchii Południowej królewska rodzina przeżywa kryzys: prawowity władca, Olia, przebywa w niewoli, książę regent zostaje brutalnie zamordowany, a jedynymi obrońcami królestwa pozostają królewskie bliźnięta, niepełnosprawny Barrick i jego siostra Briony. Qarowie nie są jednak jedynym niebezpieczeństwem. Za inną granicą bowiem czai się żądny władzy autarcha. Zło i zdrada zdają się czyhać wszędzie...

     Garść statystyk — konkurs trwał od poniedziałku, 8 maja, przez trzy tygodnie, do 29 maja włącznie i w tym czasie napłynęło do nas 139 odpowiedzi, z czego tylko cztery były niepoprawne! 
     Wszystkim za udział serdecznie dziękujemy, olbrzymie podziękowania i ukłony w stronę sponsora i... pozostańcie z nami — do następnego konkursu!


1) Tad Williams skończył właśnie 49 lat. Ile lat miał, gdy zadebiutował na rynku książką "Pieśń Łowcy"?
28

2) Ile razy Tad Williams odwiedził Polskę?
ani razu

 
A oto lista zwycięzców. Nagrody zostaną wysłane przez wydawcę w przeciągu najbliższego tygodnia.

Renata Bursa, Bydgoszcz
Żaneta Zając, Szczecin
Adam Andrzejewski, Warszawa
Piotr Jabłoński, Nowy Dwór Mazowiecki
Rafał Woźniak, Lębork
Tomasz Łęczycki, Warszawa
Roma Makowska, Bydgoszcz
Dawid Verbenyi, Strzelce Krajeńskie
Natalia Pokorska, Warszawa
Marcin Celmer, Włocławek

Copyright © 2006 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.