Konkurs Rocznicowo-Świąteczny - wyniki

Tad Williams by JACHU wraz z Wydawnictwem REBIS zakończyli

KONKURS ROCZNICOWO-ŚWIĄTECZNY!

     Zakończył się konkurs rocznicowo-świąteczny, który zorganizowaliśmy wraz z Wydawnictwem REBIS. Poniżej prezentujemy poprawne odpowiedzi, a jeszcze niżej listę zwycięzców, którzy z okazji trzecich urodzin serwisu Tad Williams by JACHU, otrzymają po jednym egzemplarzu drugiego tomu cyklu "Pamięć, Smutek i Cierń": Kamieniu Rozstania".

     W tej czarującej książce Tad Williams znów przenosi nas do udręczonego świata ludzi, trolli Quanuc i Sithów – świata, w którym panują: czarna magia, przerażający podwładni nieśmiertelnego władcy Sithów, Inelukiego – Króla Burz, i wszechogarniające zło. Dopiero gdy cały kraj znajdzie się w mocy gniewu Inelukiego, resztki niegdyś dumnej armii ludzi wyruszą na poszukiwanie ostatniego sanktuarium i zarazem punktu zbiórki – Kamienia Rozstania, miejsca od pradawnych czasów owianego tajemnicą. A porozrzucani po kraju członkowie klanu podejmą desperacką walkę o wypełnienie misji... Walka zaprowadzi ich od upadłych ludzkich twierdz do ukrytych górskich grot trolli Quanuc... W końcu dotrą do tajemniczej siedziby niemal nieśmiertelnych Sithów, którzy będą musieli zdecydować, czy powinni połączyć się z ludźmi w ostatecznej walce przeciwko istotom swej własnej rasy...

     Garść statystyk — konkurs trwał od poniedziałku, 28 listopada, przez dwa tygodnie, do 12 grudnia włącznie i napłynęło do nas 79 odpowiedzi, z czego wszystkie poprawne! 
     Wszystkim za udział serdecznie dziękujemy, olbrzymie podziękowania i ukłony w stronę sponsora i... pozostańcie z nami — do następnego konkursu!

1) Kim z zawodu jest Rachel, ważna bohaterka cyklu "Pamięć, Smutek i Cierń"?
przełożoną pokojówek

2) W skład serii "Pamięć, Smutek i Cierń" NIE wchodzi:
Miasto Złocistego Cienia
A oto lista zwycięzców. Nagrody zostaną wysłane przez wydawcę w przeciągu najbliższego tygodnia.

Małgorzata Musiał, Poznań
Bartosz Kowalski, Katowice
Magdalena Kremer, Choszczno

Copyright © 2005 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.