Konkurs "Pieśń Łowcy" - wyniki

Tad Williams by JACHU zakończył

Konkurs Pieśń Łowcy

Serwis www.Tad.Williams.pl zakończył najnowszy konkurs organizowany na łamach strony, w którym była możliwość wygrania debiutanckiej książki Tada Williamsa "Pieśń Łowcy", którą dawno temu na polskim rynku opublikowało Wydawnictwo Zysk & S-ka.

Poniżej prezentuję poprawną odpowiedź, a jeszcze niżej nazwisko zwycięzcy. Tych uczestników, którym się nie powiodło i nie zostali wylosowani, informuję, że być może już wkrótce odbędzie się kolejny konkurs z ekstra nagrodami :)

Garść statystyk — konkurs trwał 7 dni (od 4 maja do 11 maja włącznie) i napłynęły do mnie jedynie 23 zgłoszenia. Już z tej statystyki widać, że konkurs ten nie cieszył się zbytnim zainteresowaniem. Co dziwi, ponieważ pytanie było tak proste, że nie powinny sprawić żadnego problemu miłośnikom fantasy...

Wszystkim za udział serdecznie dziękuję i... pozostańcie z nami — do następnego konkursu!

Życzę powodzenia!

Pytanie: Fantastyczny cykl książek o Simonie i jego walce z bezdusznym Królem Burz - stawia Tada Williamsa w szeregu z najpopularniejszymi twórcami światowej fantasy. Są nawet tacy krytycy, którzy twierdzą, że Tad przerósł największego Mistrza i ojca literatury fantastycznej, którym jest:
J.R.R. Tolkien
A oto nazwisko zwycięzcy. Nagroda zostanie doręczona w przeciągu najbliższego tygodnia.

Nagrodę wylosowała:

Kamila Skudynowska, Szczecin

Copyright © 2004 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.