Konkurs "Inny Świat" - wyniki

Tad Williams by JACHU wraz z Wydawnictwem REBIS zakończyli

Konkurs Inny Świat

     Zakończył się drugi konkurs organizowany wraz z Wydawnictwem REBIS. Poniżej prezentuję poprawne odpowiedzi, a jeszcze niżej listę zwycięzców. Tych uczestników, którym się nie powiodło i nie zostali wylosowani, informuję, że już wkrótce kolejny konkurs z ekstra nagrodami :)
     Garść statystyk — konkurs trwał 14 dni, napłynęły do mnie 89 odpowiedzi, w aż tym 84 poprawne!!! Z tej małej statystyki od razu widoczny jest fakt, że w porównaniu z konkursem "Smoczy tron", ten cieszył się o wiele większym zainteresowaniem. Ponadto na pierwszy rzut oka widać, że tym razem pytania nie sprawiły aż takiego problemu jak poprzednim razem. Wynika z tego, że były one proste jak drut i tylko pięciu osobom sprawiły problem... Najwięcej błędów zrobiliście w pytaniu pierwszym – aż trzy, natomiast w drugim i trzecim – tylko po jednym. Tak więc każde pytanie w konkursie zostało źle zaznaczone. 
     Wszystkim za udział serdecznie dziękuję, olbrzymie podziękowania i ukłony w stronę sponsora i... pozostańcie z nami — niedługo kolejny konkurs!


1) W Polsce książki Tada Williamsa ukazują się nakładem Wydawnictwa REBIS, jedynie "Pieśń Łowcy" została wydana przez inne wydawnictwo. Jakie?
Zysk & S-ka

2) Z jakiego plemienia afrykańskiego pochodził !Xabbu – bohater cyklu "Inny Świat"?
Buszmenów

3) Z jakiej nieśmiertelnej sztuki Williama Shakespeare'a zaczerpnął Tad Williams postać Kalibana i umieścił ją w swojej powieści "Czas kalibana"?
Burza
A oto lista zwycięzców. Nagrody zostaną wysłane przez wydawcę w przeciągu najbliższego tygodnia.

Nagrody wylosowali:

Anna Łowczowska, Kraków
Jakub Daszkowski, WarszawaCopyright © 2004 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.