Konkurs "Smoczy tron" - wyniki

Tad Williams by JACHU wraz z Wydawnictwem REBIS zakończyli

Konkurs Smoczy tron

     Zakończył się konkurs organizowany wraz z Wydawnictwem REBIS. Poniżej prezentuję poprawne odpowiedzi, a jeszcze niżej listę zwycięzców. Tych uczestników, którym się nie powiodło i nie zostali wylosowani, informuję, że już wkrótce kolejny konkurs z ekstra nagrodami :)
     Garść statystyk — konkurs trwał 16 dni, napłynęły do mnie 63 odpowiedzi, w tym 51 poprawnych. Najwięcej kłopotów sprawiało podchwytliwe pytanie o nagrodę do jakiej został nominowany "Smoczy tron", na którym spora część osób się wyłożyła. Reszta pytań była raczej bez większych problemów: jedna osoba pomyliła imię kota, a cztery bohatera-właściciela miecza CIERNIA.
     Wszystkim za udział serdecznie dziękuję, olbrzymie podziękowania w stronę sponsora i... pozostańcie z nami — niedługo kolejny konkurs!


1) Do kogo należał miecz CIERŃ w trylogii "Pamięć, Smutek i Cierń"?
do nabbańskiego rycerza, sir Camarisa

2) Debiutancka powieść Tada Williamsa opowiada o kotach, z których jeden najodważniejszy rusza na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu zaginionej ukochanej. Jak nazywał się najodważniejszy z kociego plemienia?
Fritti Łowca

3) W 1990 roku "Smoczy tron", pierwszy tom trylogii "Pamięć, Smutek i Cierń", został nominowany do jednej z najważniejszych nagród literatury fantasy. Do jakiej?
do nagrody "Science Fiction Book Club"
A oto lista zwycięzców. Nagrody zostaną wysłane przez wydawcę w przeciągu najbliższego tygodnia.

Nagrody wylosowali:

Natalia Glabś, Piła
Marcin Szulc, Szczecin
Filip Mielniczuk, LublinCopyright © 2004 by Marcin "Jachu" Jasiński.
All rights reserved.