Horoskop wg "Marchii Cienia"


Baran – 21. Trimene – 20. Tetramene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
„PTAK, KTÓRY JEST ZAGADKĄ:

Dziób ze srebra, z zimnego żelaza kości,
Skrzydła z zachodniego słońca,
Szpony, które chwytają pustkę”

Wędrowcze, twoja pozycja na ziemiach Marchii jest przesądzona. Twoja przenikliwość, ambicja i dobra pamięć bardzo szybko wyniosą cię na najwyższe urzędy. Jednakże, może się zdarzyć,  że Twe bezustanne pragnienie wyróżniania się z tłumu oraz niespokojna natura ciekawości świata, karzą ci siłą zdobywać nieznane lądy i królestwa. Nie jest powiedziane, że przy swoich tendencjach do agresji i depresyjnych myśli nie staniesz się tyranem -  wodzem, którego nie będzie można zatrzymać. Kimkolwiek będziesz w przyszłości swego państwa, na pewno o Twoich dokonaniach będą pamiętać pokolenia. Jedynie od Ciebie zależy jakimi czynami zapełnisz karty swej historii. 

Szczęśliwy kamień: Rubin – to on powinien zdobić twój miecz, gdyż podkreśla potrzebę zdobywania wiedzy i… miłości, w której pragniesz stać się dominującym łowcą.

Twoje opiekuńcze drzewo: Klon - drzewo symbolizujące twoją energię życiową.  

Twoja szczęśliwa karta:

Karta Tarota:  Dwójka denarów :
Twoją tajną bronią jest wiedza i odwaga – ta karta pomoże Ci strzec zmysłów przed stresem i zgubnych wpływem nielegalnych używek. Sugeruje, abyś pozostał skupiony na swoich celach i był wierny marzeniom. Pamiętaj tylko, aby nie ulegać negatywnym myślą i wystrzegać się niepotrzebnej agresji. 

 

 


Byk – 21. Tetramene – 20. Pentamene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
"PŁACZĄCA WIEŻA:

Trzech się obraca, czterech stoi,
Pięć uderzeń młota w głębokich miejscach,
Lisica ukrywa swe młode"

Miły wędrowcze, skądkolwiek przybywasz, twa wiedza urzeka nas i czaruje. Czyżbyśmy mieli do czynienia z wielkim mędrcem? Nie skrywaj więcej swej postaci pod srebrzystą peleryną tajemnicy…. Gdybyś tylko chciał, świat byłby twój, lecz okrutne, pełne przemocy i krwi walki nie leżą w twej naturze wędrowcze, bowiem twa natura jest spokojna a umysł skoncentrowany. Nie ulegasz pochopnie potędze chwili; twe działania charakteryzuje spokój oraz rozsądek.  Jak każdy człowiek jednakże podlegasz niespokojnemu poczuciu niemocy, które jest spowodowane nie zawsze pozytywnymi wydarzeniami twego życia. Wtedy bardziej niż u innych ludzi budzi się w Tobie egoista - agresywny choć wciąż szlachetny.

Pośród ludzi czujesz się przede wszystkim indywidualistą. Nie masz zbyt wielu przyjaciół, ponieważ wiesz, że natura ludzka jest fałszywa częściej niż nam się wydaje. Twoja osoba budzi jednakże szacunek i poważanie. Nikt nie śmiałby obrazić Cię wprost. Posiadane przez Ciebie umiejętności są prawdziwie pożądane zarówno przez siły dobra jak i zła. Nie trzymaj nas dłużej w niepewności – po której stronie staniesz mędrcu?

Szczęśliwy kamień: Szafir – kamień ten symbolizuje ludzi błyskotliwych. Jeśli chcesz się wyzbyć negatywnych wpływów kosmosu, powinieneś zawsze nosić ten kamień przy sobie. Niech stanie się on Twym opiekunem. Szafir zapewnia swoim właścicielom moc pokonywania wrogów.

Twoje opiekuńcze drzewo: Orzech  Jest to drzewo symbolizujące cechy pełne kontrastów. Na zewnątrz wydaje się być spokojne, lecz równocześnie jest to mocne drzewo pełne tajemnic. Noś przy sobie rzecz wykonaną z jego konarów, a przyniesie Ci to spokój ducha.

Twoja szczęśliwa karta:

Karta Tarota:  Słońce :
Wróży ci wiele powodów do radości. W sprawach finansowych bądź cierpliwy, a nadejdzie okazja do zdobycia większych pieniędzy. Miej tę kartę przy sobie zawsze wtedy, gdy będziesz musiał zmagać się z trudnymi sytuacjami – wtedy zawsze osiągniesz sukces.
 

 

 


Bliźnięta – 21. Pentamene – 21. Hexamene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
"CZARNA WŁÓCZNIA:

Umazany krwią i sadłem,
Jest ogniem w powietrzu,
Nazywają go: „Jedno Żebro” i „Kwiat Słońca”

Energia, siła i niespotykana moc życiowa – to twe domeny wędrowcze. Od najmłodszych lat fascynuje Cię alchemia, to pewne. Żyjesz jakby w oderwaniu od rzeczywistości, kontemplując tajemne księgi składników potrzebnych do wykonania nie zawsze legalnych eliksirów. Noc jest Twym przyjacielem i towarzyszem ambitnej pracy. Pragniesz przekształcić świat w taki sposób, aby odpowiadał twym wyobrażeniom, jednakże w głębi ducha wiesz, że to niemożliwe. Choć spędzasz wiele czasu w samotności, twa postać nie budzi podejrzeń, gdyż wzbudzasz sympatie otoczenia. Trwałe więzi wędrowcze nie są jednak dla Ciebie, ponieważ postrzegasz je jako pewnego rodzaju ograniczenie, a twa dusza to wolny ptak.

Nikt inny wędrowcze niż Ty nie potrafi do perfekcji ocenić drugiego człowieka, dzięki czemu szybko rozpoznajesz swych potencjalnych wrogów. Masz wiele romansów znawco eliksirów i nierzadko służą Ci one do okrutniejszych celów.… czyżbyś  zapomniał o tym, że zbyt silna potrzeba dominacji nad innymi jest karana przez Bogów? Uważaj, bo siła znacznie potężniejsza od Ciebie może pokrzyżować Ci plany…..

Szczęśliwy kamień: Agat – kamień ten ma wiele magicznych właściwości, lecz przede wszystkim działa leczniczo. Dla kogoś takiego jak Ty, jest to więc kamień idealny.  Ochroni Cię przed szkodliwym działaniem źle przyrządzonego eliksiru, przywracając równowagę Twemu ciału i ducha.  

Twoje opiekuńcze drzewo: Jesion – drzewo to symbolizuje Twoją chęć dominacji na światem aby stał się taki jak oczekujesz. Jeśli poczujesz frustracje, rozgoryczenie lub dopadnie Cię niemożność koncentracji, udaj się w pobliże tego drzewa. Zasadź je w ogrodzie, a poczujesz czuwającą nad Tobą jego magiczną siłę.

Twoja szczęśliwa karta:

Karta Tarota:  9 Denarów :
Miej tę kartę zawsze przy sobie gdy wyruszasz w podróż, od której zależy spełnienie Twych najskrytszych marzeń. Magiczne działanie tej karty sprawi, że spotkasz się z życzliwością i sympatią ludzi, których spotkasz na swej drodze
. 

 

 


Rak – 22. Hexamene – 22. Heptamene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
"SERCE KRÓLOWEJ:

Nic nie wyrasta z ciszy,
Stos wyciętej darni, drewniana szkatułka
Z wyrzeźbionymi ptakami”

Drogi wędrowcze, twa siła perswazji jest powalająca. Tylko nie próbuj zajrzeć w nasze sny i odgadnąć najbardziej skrywanych myśli…. Chylimy głowę przed Tobą, bo wiemy, że oto przed nami stoi jeden z największych Magów w historii. Nie ma dnia, abyś nie wykorzystał swojego potężnego daru zaglądania w krainę snów. Kłamstwa i intrygi nie mają szans w spotkaniu z Twoim analitycznym umysłem, bowiem Ty widzisz wszystko.  Choć dar Twój jest niebezpieczny, Ty używasz go mądrze. Siły ciemności nie zawładną Twym sercem, tego jesteśmy pewni. Ciepło, dobroć i opiekuńcza natura czyni Cię Magiem władającym dobrą siłą. Gdybyś tylko potrafił przewidzieć zamiary złych mocy zza Granicy Cienia… a może już to zrobiłeś?  Zdobycie Twego zaufania jest trudnym zadaniem, które może udać się tylko nielicznym duszom…

Szczęśliwy kamień: Selenit: To kamień bogini Seleny – opiekunki Księżyca. Kamień ten pomaże Ci rozbudzać twą intuicję i będzie jej chronił przed złowrogimi siłami ciemności. Selenit sprowadzi również dobry, spokojny sen i będzie strzec twego pełnego dobroci serca.

Twoje opiekuńcze drzewo:  Grab- drzewo to symbolizuje Twoje zainteresowanie własnym wyglądem. Dbasz o ciało w takiej samej mierze jak dbasz o Twego ducha. Wisior wykonany z tego drzewa pomoże Ci utrzymać rozsądek i zdyscyplinowanie.  

Twoja szczęśliwa karta:

Karta Tarota:  Kochankowie :
Karta ta pomoże Ci w miłosnych podbojach oraz w podejmowaniu słusznych decyzji. Jeśli przed Tobą pojawią się jakieś konflikty, miej te kartę zawsze przy sobie aby zapewnić sobie pomyślny zwrot sytuacji.
 

 

 


Lew – 23. Heptamene – 23. Oktamene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
"PIĘĆ BIAŁYCH ŚCIAN:

Oto postać z ogonem
W pysku,
Oto wnętrze odwrócone na zewnątrz i odwrotnie”  

Miły Wędrowcze, czyżbyśmy mieli przed sobą przyszłego Władce w Marchii Cienia? Twa ogromna siła woli i potęga twego ciała karzą nam właśnie tak myśleć. Choć nic nie przychodzi Ci w życiu łatwo tajemnicza osobo, to jasne jest, że pracujesz ciężko i bez wytchnienia aby dotrzeć do celu. Nie powstrzyma Cię nikt ani nic. Potężny Wędrowcze, przykro nam to stwierdzić, ale dyplomacja nie jest Twą najsilniejszą stroną, gdyż miecz to Twój największy i najwierniejszy sprzymierzeniec. Nigdy nie przyznajesz się do ułomności swego ciała oraz umysłu i robisz wszystko, aby inni czuli przed Tobą respekt – uważaj jednak, bo choć zwyciężasz na polu bitwy jako dowódca najpotężniejszej armii, to Bogowie mogą Cię w końcu opuścić. Pamiętaj, że nikt nie lubi lekceważenia – a tak właśnie traktujesz siły wyższe, niepoprawny racjonalisto.  

Szczęśliwy kamień: Topaz- miej ten kamień zawsze przy sobie, gdyż pomoże Ci on w zaskarbieniu sobie przychylności otoczenia. Pomoże również ochronić Twój umysł przed wątpliwościami w Twe strategiczne i waleczne umiejętności.  

Twoje opiekuńcze drzewo:  Śliwa – symbolizuje Twoją niechęć do pokazywania swych słabości i przyznawania racji innym. Gdy Twojego ego poczuje się zranione, poszukaj tego drzewa. Jego zbawienny dla Ciebie czar pomoże CI odzyskać wiarę we własne siły.  Twoja szczęśliwa karta: 

Twoja szczęśliwa karta: 

Karta Tarota:  6 Kielichów :
Dzięki tej karcie zapewnisz sobie popularność. Łatwiej Ci będzie uniknąć kłopotów i trudnych spraw, gdyż karta ta wzmacnia intuicję. Magia tej karty zapewni także ochronę przed nieprzychylnym okiem Bogów.
 

 

 


Panna – 24. Oktamene – 22. Ennamene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
„ŁĄKA I NIEBO:

Wstaje rosa, pada deszcz,
Mgła między nimi,
Między nimi spoczywa wszystko, co jest”

Wędrowcze, siła jaką dysponujesz jest jedyną, która pozwala zawładnąć sercami i umysłami ludzi bez niepotrzebnego rozlewu krwi – to dyplomacja. Jesteś osobą o dużym wdzięku, świadomą  atrakcyjności swojego wyglądu. Lubisz przebywać w dużym towarzystwie i nosić piękne stroje. Z jednej strony cechuje cię delikatność, z drugiej gotowość do przezwyciężania najsilniejszych zagrożeń . Twój analityczny umysł może zanieść cię bardzo daleko. Jeśli jesteś kobietą, możesz sprawdzić się w roli oddanej kapłanki Ula, lub zasiąść na tronie, gdzie Twoje decyzje będą postrzegane jako sprawiedliwe, choć stanowcze. Jeśli jednakże jesteś mężczyzną spod znaku panny, to czeka cię nie lada wyzwanie. Twoja odwaga i zdecydowanie karzą ci podążać w kierunku objęcia stanowiska rycerza, który z czasem stanie się dowódcą całej gwardii królewskiej.  Bycie władcą nie pociąga cię więc tak bardzo jak kobietę – pannę. Życie na wolności, bez sztywnej królewskiej etykiety i stawanie z poddanymi ci rycerzami w walkach o obronę królestwa jest twoim prawdziwą namiętnością.

Szczęśliwy kamień: Jadeit – gratulacje, osoby,  które są poddane temu kamieniowi nigdy nie odczują słabości intelektualnej a szczęście zawsze będzie im sprzyjać. Jadeit cechuje ludzi odważnych, którzy osiągają sukcesy niemal w każdej dziedzinie życia. Jadeit jest to najsilniej działający talizman.

Twoja szczęśliwa karta:

Karta Tarota:  Gwiazda :
Jeśli chcesz aby twoje interesy szły po twojej myśli, miej tę kartę zawsze przy sobie.

 

 


Waga – 23. Ennamene – 23. Dekamene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
„PAS DUCHA GÓR:

Odziany w jemiołę,
Błyskawica sprawia, że rosną drzewa
I krzyczy ziemia”

Wędrowcze, nikt nie powiedział, że ze swoim magicznym urokiem, który przyciąga wielu ludzi - jesteś człowiekiem. Czytanie tajemnych ksiąg i rzucane uroków jest Twoją ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Po której stronie się wypowiesz – dobra, czy zła – zależy tylko od Ciebie. 

Zewnętrznie jesteś osobą mało odporną na czynniki zewnętrzne, bardzo niepozorną - ale mimo to często zapraszaną do towarzystwa z powodu mgiełki tajemnicy, która towarzyszy Ci w drodze przez życie. Oprócz wrodzonej mądrości i zmysłu obserwacyjnego posiadasz tzn: szósty zmysł, co czyni Cię osobą pożądaną do pełnienia funkcji maga, lub… jasnowidza. Jeśli zdecydujesz się tak właśnie pokierować swoim losem, to nigdy nie zabraknie ci „zainteresowanych”, gdyż ludzie ( i nie tylko..) z chęcią będą prosić cię o radę w najważniejszych życiowych sprawach. Twoje umiejętności mogą zostać docenione przez władcę, a Twa sława dotrze do najdalszych landów po tej i po drugiej stronie Granicy Cienia…

Szczęśliwy kamień: Karneol – kamień ten zapewni Ci zmysłowość i ciepło. Jest to dobry talizman służący do ochrony całej rodziny.

Twoje opiekuńcze drzewo:  Leszczyna – kapryśne drzewo, choć życzliwe ludziom potrzebującym pomocy. Miej się na baczności, gdy zabraknie Ci wisiora z jego konarów.

Twoja szczęśliwa karta:

Karta Tarota:  Królowa Denarów :
Twoją siła jest intuicja i przenikliwość- pamiętaj więc,  aby zawsze wsłuchiwać się w siebie a nie oglądać na tłumy. Karta ta przestrzeże Cię przed zmienność nastrojów
. 

 

 


Skorpion – 24. Dekamene – 22. Endekamene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
„JAGODY:

Białe jak kości, jak krew czerwone,
Czerwone jak rozżarzone węgle, jak glina białe,
Czy żadne z nich nie mają w sobie słodyczy?
 

Pośród ciemnych drzew, zgliszczy i przerażającej mgły znajduje się ziemia, na której nie rosło nigdy nic, prócz ciągłego strachu jej mieszkańców. Otaczająca Cię ciemność wędrowcze jest Twoim domem, czymś, czego pragniesz i nienawidzisz. W młodości utraciłeś swe ziemie na rzecz ludzi. Teraz czekasz w ukryciu na swoją kolej do rewanżu. Twoje wszechstronne zdolności są ściśle powiązane z czarna magią. Dzięki nim nauczyłeś się regenerować siły i długo utrzymać młodość. Jesteś ambitny i odważnie dążysz do celu. Pragniesz sławy i niezależności. Jesteś wojowniczy, żyjesz oderwany od rzeczywistości skupiając się wyłącznie na pragnieniach swego serca. Niebezpieczeństwo w tych oczach wędrowcze i śmierć... mieć w Tobie wroga jest jak wyrok.

Szczęśliwy kamień: Opal – kamień ten pomaga Ci utrzymać młodość. Noś go zawsze by sobie; to pomoże Ci uciszyć żądne myśli i przyniesie spokój ducha.

Twoje opiekuńcze drzewo:  Dąb – silne drzewo, mogące przetrwać wszystko. Miej przy sobie wykonaną z jego drewna włócznie..

Twoja szczęśliwa karta:

Karta Tarota:  Wisielec :
Twój zapał jest równie niebezpieczny,  co nietrwały. Mocno przeżywasz porażki a mścisz się za nie równie mocno. Twoja droga życiowa nie jest pozbawiona jednakże sukcesów. Pamiętaj żeby chronić się przed urokami. Nie uznajesz ograniczeń ani trwałych więzów. Twoją siłą jest właściwie rozpracowywanie przeciwników, co czyni Cię wyjątkowo potężnym. 

 

 


Strzelec – 23. Endekamene – 21. Dodakamene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
„CZERWONE LIŚCIE:

Dziecko w łóżku,
Niedźwiedź na szczycie wzgórza,
Dwie perły wyjęte z ręki starca”  

Witaj Szanowny wędrowcze, chylimy głowę przed Tobą rycerzu. W twej krwi jest walka i upór, choć życie doświadcza Cię nad wyraz okrutnie. Nienawidzisz wszelkiej obłudy ani kłamstwa, dlatego walczysz po stronie dobra. Podporządkowanie się autorytetowi dowódcy nie przychodzi Ci łatwo. Zawsze masz własne zdanie i jeśli uznasz, że wydane rozkazy są nie do przyjęcia przez Twoje prawo moralności, potrafisz odmówić – nawet jeśli grozi to wypędzeniem z Twych rodzinnych stron.

Twe zdolności analityczne są najsilniejszą stroną Twej osobowości rycerzu, pamiętaj więc aby nie ulegać różnego rodzajom używkom jak magiczne ziele… Jeśli tylko znajdziesz spełnienie w życiu lub osobę, która zawsze będzie stała przy Twym boku, osiągniesz wspaniałe rzeczy. Poczuj siłę wędrowcze! Bogowie czuwają nad tym, abyś odkrył w sobie magiczne cechy uzdrawiania ciała i duszy – a potrafisz to robić najlepiej ze wszystkich znanych nam śmiertelników…. Powodzenia prawy rycerzu!  

Szczęśliwy kamień: Akwamaryn - kamień ten pomoże Ci opanowaniu sił transformacji i regeneracji organizmu. Jest to dobry talizman chroniący Twój umysł przed szkodliwym działaniem wszelkich używek.. Akwamaryn zapewni Ci ukojenie i spokojny sen.

Twoje opiekuńcze drzewo:  Śliwa – magiczne właściwości tego drzewa uchronią Twą wrażliwą i sentymentalną naturę od przykrości i zawiści ze strony innych ludzi wynikającej z zazdrości.

Twoja szczęśliwa karta: 

Karta Tarota:  As Denarów :
As Denarów to karta, która otoczy Cię swą magiczną mocą zapewniając tym samym powodzenie we wszelkich działaniach finansowych. Miej ją przy sobie wtedy, gdy będziesz się starać o zdobycie wymarzonej pozycji społecznej. Karta ta wzmocni Twój umysł, dzięki czemu będziesz bardziej pomysłowy niż zwykle
.

 

 


Koziorożec – 22. Dodakamene – 20. Eimene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
„POGRĄŻENI WE ŚNIE:

Stopy z kamienia, Serce z wonnego cedru, lodowa głowa, Odwrócona twarz”

Jakże miło nam powitać Cię Wędrowcze. Nie musisz mówić skąd przybywasz, Twe królewskie pochodzenie jest widoczne aż nadto. W Twych oczach dostrzegamy pasje życia i odkrywania świata. Pragniesz wszelkich rodzajów podróży – w tym również duchowych. Zamknąć Waszą Wysokość w zamku to jakby zniewolić piękne zwierzę w klatce. Wiemy, że Ty Wędrowcze pragniesz wolności, lecz Bogowie przewidzieli inny los dla Twej duszy. Jeśli dane jest Ci być następcą tronu, to wiedz, że spełniając obowiązek wobec rodziny pozbawisz swe serce i duszę tej cząstki, która stała się Twą nadzieją na szczęśliwe życie.. Cóż możemy rzecz Wędrowcze, żal nam Twego losu a jednocześnie podziwiamy twą majestatyczną i przystoją postać. Wiedz jednakże, że jeśli zdecydujesz się zasiąść na tronie, wsławisz się jako rozsądny i sprawiedliwy władca, który zapewni swym poddanym spokojne i bezpiecznie życie. Jeśli jednakże pragnienia Twego serca zwyciężą nad rozsądkiem i pchną Cię do ucieczki, Twe imię zostanie na zawsze zapomniane. Ty sam spędzisz resztę swych dni na poszukiwaniach spełnienia duszy…  niestety, za sprawą Bogów, pozostaną one bezowocne.

Szczęśliwy kamień: Ametyst – kamień ten stanie się twym talizmanem, który ustrzeże Cię przed podejmowaniem pochopnych decyzji, uspokoi Twój umysł i oraz pohamuje szalone pragnienia serca.

Twoje opiekuńcze drzewo: Wierzba – pomoże Ci podejmować sprawiedliwe decyzje. Najlepiej abyś miał to drzewo w pobliżu. Zasadź je jak najbliższej swego okna. Jego magiczna moc będzie Ci zawsze służyła pomocą.

Twoja szczęśliwa karta: 

Karta Tarota:  Karta 2 Kielichów :
Dzięki tej karcie ominą Cię wszelkie przykrości ze strony nieprzychylnych Ci ludzi. Jeśli będziesz się musiał zmierzyć z przemawianiem do większej grupy ludzi, pamiętaj, aby tę kartę mieć zawsze przy sobie
. 

 

 


Wodnik – 21. Eimene – 19. Dimene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
„ZWĘŻAJĄCA SIĘ DROGA:

Pod kamieniem jest ziemia,
Pod ziemią są gwiazdy, cień pode gwiazdami,
Pod cieniem wszystkie rzeczy znane”

Wędrowcze, nie ulega wątpliwości, że Twoimi głównymi zaletami jest spryt. Twoje życie niestety nie jest zbyt radosne, bowiem przepełnia je wielki smutek. Złe przeczucia i ciągły lęk o coś bliżej nie sprecyzowanego nauczyło się obserwować przyrodę, aby w porę rozpoznać zbliżające się niebezpieczeństwo. Jesteś niewątpliwie jednym z najbardziej inteligentnych ludzi na ziemi, a mimo to nie wykorzystujesz w pełni swych sił. Twoja powściągliwość zaprowadziła Cię na dalekie stepy, czyniąc z Ciebie wędrowca, obieżyświata. Potrafisz jak nikt inny przyrządzać tajemne alchemiczne mikstury - nawet te najbardziej podejrzane.

Szczęśliwy kamień: Turkus – noś go przy sercu, to da ci ochronę przed „złym okiem”. Ponieważ podróżujesz konno, wykorzystaj Turkus jako ozdobę uprzęży Twojego wierzchowca.

Twoje opiekuńcze drzewo: Topola – wytrwałe drzewo, po którym nie widać upływu czasu. Jeśli chcesz zachować na długo młody wygląd zadbaj by drzewo to rosło jak najbliżej Twego domu.

Twoja szczęśliwa karta:

Karta Tarota:  Sprawiedliwość :
Jesteś niezależny, inteligentny i nieco ekscentryczny. Twoja wrażliwość czyni Cię sprawiedliwym, uczciwym i bezinteresownym. Twym problemem jest delikatne zdrowie, dlatego powinieneś zrezygnować ze zbyt częstego palenia ziela ;) w czym pomoże Ci ta karta
. 

 

 


Ryby – 20. Dimene – 20. Trimene

Cytat dla Ciebie z Wyroczni Rzuconych Kości:
„KRABY:

Tańczą,
A księżyc przycupnął nisko z obawy,
Żeby nie zobaczyć nagiej Matki Wszystkiego

Witaj szanowny Wędrowcze, miło nam gościć tak artystyczną duszę jak Twoja. Nie skrywaj więcej swego oblicza, nie masz się czego obawiać. My wiemy, że oto przed nami stoi wspaniały stratega, oddany swemu królowi poddany zajmujący jedno z najważniejszych stanowisk w królestwie. Twoje umiejętności forsowania najbardziej innowacyjnych rozwiązań są sławne nawet poza granicami Twej rodzinnej ziemi. Masz wielki wpływ na ludzi, czyżbyś posługiwał się czarami, drogi Wędrowcze? Pomysłowość i spryt to domena Twego sukcesu. Dzięki zaszczytom i sprawowaniu tak ważnego stanowiska jak Twoje nie narzekasz na brak złota w domowym skarbcu… i dobrze, bo gdyby Twe potężne pragnienie wzbogacania się nie zostało spełnione, to ciemne demony zawładnęłyby Twym umysłem i ciałem zmuszając Cię do okrutnych czynów. Pamiętaj aby zawsze podziękować Bogom za okazaną Ci łaskę, w przeciwnym razie za lenistwo i pogardę odpłacą się bardzo dotkliwie..  

Szczęśliwy kamień: Onyks – kamień ten uchroni cię od niesławy i upokorzenia. Noś go zawsze przy sobie, a zapewni Ci  magiczną moc dawania siły i woli do walki.

Twoje opiekuńcze drzewo: Buk – drzewo te pomoże Ci w utrzymaniu odpowiedniej równowagi organizmu. Pamiętaj, że musisz dbać o zdrowie, tym bardziej, że jesteś podatny na wszelkie epidemie. Magiczna siła Buku ochroni Cię również na działanie niektórych zakazanych eliksirów.

Twoja szczęśliwa karta: 

Karta Tarota:  Koło Fortuny :
Jeśli stajesz na rozstaju dróg, to magiczna moc tej właśnie karty pomoże Ci podjąć słuszne decyzje. Jej magia ochroni Cię także podczas długich podróży a także zapewni poznanie miłości Twego życia…